Продовольчу організацію ООН вперше очолив представник компартії Китаю

0 200

Новим генеральним директором Продовольчої та сільськогосподарської організації Об’єднаних Націй (ФАО) був обраний колишній заступник міністра сільського господарства Китаю і член комуністичної партії цієї країни Цюй Дунюй. Його підтримали 108 з 191 учасників 41-ій сесії Конференції ФАО, що проходить в Римі з 22 по 29 червня.

Перемога дісталася представнику Китаю вже в першому турі – більше половини учасників проголосували саме за нього.

На цій посаді він змінить Жозе Граціану да Сілва, представника Бразилії, який очолював ФАО протягом двох каденцій і восьми років поспіль – з 2011 по 2019 роки.

Цікаво, що найвпливовіша країна і головний донор ФАО, яким є США, підтримали представника Грузії, який, в результаті, набрав найменшу кількість голосів. США намагалися зробити все можливе, щоб представник Китаю не отримав посаду глави ФАО, проте, оскільки голосування було таємним, дуже складно сказати, хто саме був солідарний з США в питанні вибору нового директора продовольчої і сільськогосподарської організації ООН.

З огляду на перемогу представника Китаю, деякі учасники 41-ї конференції ФАО висловлювали думку про можливий перегляд США планів щодо фінансування організації. Водночас, цілком ймовірно, що Китай, у свою чергу, збільшить фінансування для ФАО та його програм по всьому світу.

SEEDS.org.ua за інформацією  ФАО

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!