Продукція АПК в Україні подорожчала майже на 8%

0 140

Підсумки 2018 роки показали, що в Україні відбулося подорожчання сільськогосподарської продукції. За даними Державної служби статистики, ціни зросли в середньому на 7,8%. Про це повідомляє AgroONE.

Протягом минулого року порівняно з попереднім продукція сільського господарства подорожчала на 7,8%. Найбільше ціни зросли на продукцію рослинництва – на 10,7%. При цьому вартість тваринницької продукції майже не змінилася − подорожчання склало лише 0,3%.

Найбільш відчутно зросли ціни на агропродукцію галузевих підприємств – на 12,1%. Зокрема, продукція рослинництва від підприємств стала коштувати на 14,8% більше. Індивідуальні приватні підприємства селян просили за свою продукцію теж більше, і у них подорожчання склало 2,2%, а подорожчання рослинницької продукції зокрема тут склало 4,4%.

Найбільше зростання цін на сільгосппродукцію спостерігалося в Полтавській (23,7%), Черкаській (22,5%), Київській (20,7%), Кіровоградській (20,4%) областях. Щоправда, у деяких регіонах відбулося зниження цін. Продукція подешевшала в Донецькій області – на 9,7% і Запорізькій області – на 14,4%.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!