Проект “Дороги вина та смаку Української Бессарабії” презентував основні локації

0 971

В Києві презентували винно-гастрономічний маршрут “Дороги вина та смаку Української Бессарабії”, над створенням якого працюють експерти проекту “Географічні зазначення в Україні”.

Презентація відбулась під час семінару “Дороги вина та смаку Української Бессарабії – новий туристичний продукт Одеської області”, що пройшов у рамках 26-го Міжнародного туристичного салону України UITM.

Учасники семінару ознайомилися з основними етногастрономічними локаціями “Доріг вина та смаку”, які гарантують харчову безпеку своїм відвідувачам та пропонують цікаву й змістовну програму перебування, а також обговорили потенціал еногастрономічних турів для національного туризму.

“Для закріплення отриманої інформації була можливість ще й продегустувати смаколики від учасників Доріг вина і смаку Української Бессарабії”, – розповіли у Проекті.

Дізнавайтеся більше про новітні ідеї, тренди та технології агробізнесу на конференції від агромедіа-агентства Sapienza “Збільшення прибутків в агробізнесі“, яка відбудеться 29 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією AgriGator

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!