Протягом вихідних в Україні відбулося два займання на фермерських зерносушарках

0 245

В Україні протягом вихідних зафіксовано 2 випадки з загоряння сушильних установок для зерна. В результаті пожежі на Житомирщині вогнем пошкоджено 5 т соняшнику, а на Сумщині вдалось врятувати 50 т зерна кукурудзи.

Про це повідомляє Kurkul.com

Зокрема, 13 листопада пожежа сталася на території сільського господарства в с. Латаші Коростенського р-ну Житомирської обл.

«Загоряння трапилось в верхній частині бункеру зовнішньої металевої стаціонарної сушильної установки. Там вогонь охопив частину насіння соняшника, що знаходилося в середині. За годину пожежу було ліквідовано, але вогонь пошкодив 5 т насіння соняшника та зовнішню сушильну установку.

В неділю пожежу виявили в шахті сушарки в м.Конотоп на Сумщині. Загоряння виявив працівник підприємства, який побачив дим, що виходив з середньої шахти зерносушарки.

В середині шахти сушарки на висоті близько 18 м відбувалося тління зерна. Пожежу вдалось локалізувати врятувавши орієнтовно 50 т зерна кукурудзи та саму установку. Працівники підприємства за допомогою своєї техніки провели відвантаження зерна.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!