Проєкт “Захистимо Україну від COVID-19” зібрав майже 2 млн гривень для хворих та лікарень

0 182

Завдяки спільному всеукраїнському проєкту “Захистимо Україну від COVID-19, започаткованого Українською біржею благодійності (УББ) та за участі агромедіа-агенції SAPIENZA, задля допомоги хворим та лікарням вже вдалося зібрати понад 1,7 млн грн. Про це повідомила засновниця SAPIENZA.Media Катерина Звєрєва. 

Зазначимо, що минулого тижня SAPIENZA.Media, як представник соціально відповідального бізнесу долучилася до Проєкту, уклавши Меморандум з Українською біржею благодійності. Метою Меморандуму є максимальний розвиток та сприяння розвитку благодійних проектів, що спрямовані на поліпшення соціально-економічного становища українців.

“Завдяки зібраним коштам ми вже закупили та передали до 10 лікарень в різних регіонах України 2,5 тис. захисних комплектів. Крім цього, наразі нами вже зроблено замовлення на виготовлення ще 3,5 тис таких комлектів. Хотілося б подякувати усім, хто в цей складний для країни час долучився до допомоги тим, хто цього потребує. Приєднатися до проєкту “Захистимо Україну від COVID-19 може кожен бажаючий на нашому сайті“,- говорить директорка УББ Ірина Гуцал. 

У свою чергу, говорячи про значення Проєкту, Катерина Звєрєва зазначає, що лише об’єднавши зусилля соціально відповідального українського бізнесу, волонтерів, ЗМІ, медиків, державної влади та громадськості ми зможемо подолати розповсюдження COVID-19 в Україні та вийти з якомога найменшими втратами для бізнесу та економіки країни в цілому.

“Пам’ятайте, що кризи закінчуються, а готовність прийти на допомогу, зробити внесок у спільну справу – риси, які повинні бути притаманні людині завжди. Долучайтеся до проєкту Захистимо Україну від COVID-19“, щоб разом з нами допомогти країні в цей складний час»,- зазначила Катерина Звєрєва.

За інформацією Катерини Звєрєвої, наразі український агробізнес вже активно допомагає українцям у боротьбі з пандемією коронавірусу.

Так, агрохолдинг “Укрлендфармінг” забезпечує апаратами штучної вентиляції легенів, засобами дезінфекції та індивідуального захисту лікарів, центри екстреної медичної допомоги та лікарні в регіонах своєї присутності.

Виробник і експортер соняшникової олії “Кернел” на боротьбу з коронавірусом спрямував понад 85 млн грн, а компанія «Миронівський хлібопродукт» (МХП)  – 84 млн грн, серед яких 55 млн грн передано до загальнонаціонального фонду протидії коронавірусу.

У свою чергу, Група компаній UKRAVIT з початком пандемії коронавірусу в Україні налагодила виробництво дезінфікуючих засобів в Україні на власних виробничих потужностях у Черкасах для подальшої безкоштовної передачі для потреб своїх клієнтів, лікарень, волонтерів, військових частин та ДСНС. Наразі вже передано близько 50 тис. літрів цих засобів, ще 30 тис літрів буде передано вже наступного тижня.

Понад 23 млн грн. задля закупівлі апаратів штучної вентиляції легенів для лікарень,  медикаментів, тест-систем для визначення COVID-19 на сьогодні виділив агрохолдинг “Астарта”.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією AgriGator

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!