Ракета влучила у птахофабрику на Сумщині

0 9 458

По при те, що російські війська відступили з Сумської області ще в квітні, прикордонні території регіону з російського боку обстрілюють чи не щодня. Днями була обстріляна птахофабрика у Путивлі, повідомляє SEEDS.

Зруйновано кілька будівель підприємства, а також пошкоджено систему вентиляції. На птахофабриці вже працюють над налагодженням її роботи. Робити це потрібно швидко, оскільки без нормального функціювання вентиляції може початися масовий падіж птиці.Крім того, через вибухи пошкоджене електропостачання та водопровід. У підприємство влучила авіаційна ракета. Вибух стався вночі, коли більшість працівників були не на роботі. Тому людських жертв через обстріл не було.

“Уламки снарядів пошкодили і попробивали наскрізь бетонні конструкції. Відбулося руйнування кількох корпусів. Деякі повністю зруйновані, деякі отримали пошкодження. Пошкоджено вентиляційне обладнання, і це першочергове, що треба нам якнайшвидше відновити. Відбулося пошкодження лінії електропередач і водозабезпечення фабрики. На ранок на підприємство завітали працівники МНС, працівники РЕС і всі відпрацювали добре, і зараз електроживлення відновлене, а працівники МНС свою роботу зробили. Оглянули результати влучання на предмет, чи не залишилося тут чогось небезпечного”, – зазначив у коментарі для Суспільне. Суми заступник голови фермерського господарства Олександр Токар.Ракета влучила у корпуси, де ще не було птиці. Утім кури зазнали стресу через вибухи та пошкодження вентиляції, тому їх продуктивність зменшиться. Наразі на птахофабриці оцінюють збитки.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!