Крамницям та базарам Львівщини доведеться зачекати на ранню місцеву городину

0 401

Цьогоріч ранні овочі на ринку з’являться пізніше. Так відбувається через дощову і холодну весну, каже директорка обласного департаменту агропромислового розвитку Тетяна Гетьман, пише SEEDS.

“Погодні умови впливають на дозрівання. Все одно з’явиться на ринку, воно виросте, його заберуть, але трішки пізніше. Щодо ранньої капусти, можливо, в цей час пропозиція із Закарпаття була більшою, але через те, що в нас затяжна весна, відповідно, терміни збирання затримались. Все буде, але буде пізніше”, — каже Тетяна Гетьман.

За її словами, ранньою городиною на Львівщині переважно займаються невеликі приватні господарства. Проте директорка департаменту прогнозує, що в найближчі кілька років вирощування ранніх овочів буде розвиватися і набирати більших обсягів.“Найближчі 5 років, я думаю, в нас буде з’являтися більше комерційних проєктів тепличних. Тому що змінюється клімат, в нас зими стають більше м’які, теплішає клімат. Це говорить про перспективність вирощування в нас ранніх овочів: огірків, різних помідорів. Також зелень, салати різні. Все це користується попитом і під цей попит будуть збільшуватися виробництва”, — розповіла Тетяна Гетьман Суспільному.

Читайте також: Для українських аграріїв скасували податок на землю: кого стосується новий закон

Жінка додає, цьогоріч на Львівщині очікують кращий врожай овочів, ніж минулого року, адже від фермерів чекають збільшення посівних площ.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!