Равликові магнати з Полтавщини перші серед українців відкрили свій склад в Іспанії

0 744

Равликовий бізнес в Україні лише набирає обертів, ферми за кількістю уступають Європі. Однак вже є історії успіху українських бізнесменів, які почали виходити на ринки ЄС та продавати там своїх “слимаків”.

“Равлик — 2016” — господарство, яке розпочало бізнес на равликах у 2015 році. Розташоване воно в селі Полтавської області та вирощує зараз равликів Helix Aspersa Maxima та Helix Aspersa Muller за контрактами у країни Європи.

Цього року господарство вперше поставило равликів в Іспанію і не куди-небудь, а на власний склад. За словами власника бізнесу Сергія Данилейка його господарство перше, яке постачає равликів через польський кордон, адже інші обирають для постачання транзитні балтійські країни.Ферма постачає равликів по торговим мережам в Україні, проте ринок збуту в нашій країні слабий. “Тому фермери знайшли нові виходи на ринки: Китай та Європа. Уже 5 торгових мереж з Китаю зацікавились продукцією, а ще одна польська мережа. Інші мережі в процесі перемовин”, — каже фермер Сергій. 

Складність розведення равликів та причина, чому в Україні не так швидко розвивається бізнес, полягає в тому, за словами Сергія, що “равлика не наколеш, не напоїш, адже він одразу помре, він їсть все органічне”, тому це складний вид бізнесу.

“Це перспективний бізнес, у Європі: Іспанія, Італія та Франція до 10 тисяч ферм у кожній країні, у Польщі за 10 років цей бізнес зміг дати освіту близько 1500 ферм. В Україні за 6 років, можливо, близько 500 ферм буде. Нам ще розвиватись та розвиватись, до трьох тисяч ферм точно протягом 5 років”, — каже Сергій.

За словами фермера, європейські ферми не встигають покрити весь попит, якій існує на равлика там, тому українські ферми можуть у цьому допомогти та стануть у нагоді.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Рубрика

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!