Рекорд з приготування кукурудзяної каші планують встановити в Україні

0 456

Рекордну кількість кукурудзяної каші з гарбузом та молоком планують зварити на Харківщині під час фестивалю FAMILY FEST «ОЛЕКСІЇВСЬКА ФОРТЕЦЯ», повідомляє SEEDS.

Подія відбудеться 18 вересня поблизу міста Первомайський. Ініціатором встановлення рекорду є компанія «ТЕРРА», яка займається постачанням харчових продуктів, зокрема у заклади освіти, у партнерстві з Громадською спілкою «Органічна Україна».

Рішення зварити величезний казан кукурудзяної каші було ухвалено з метою привернення уваги до питань здорового харчування, зокрема, харчування дітей.

“Чим ми годуємо наших дітей? Початок нового шкільного року – чудова нагода для привертання уваги до цієї проблеми. На столах у школах та дитячих садочках повинна бути смачна, проста, здорова та локальна їжа”, – зазначають у Громадській спілці «Органічна Україна».

Читайте також: Рекордно велику карту України з ягід створили на Івано-Франківщині

Цей сезон був багатим на рекорди в сільському господарстві. Так, минулого місяця під час ягідного фестивалю Zahid Berry Festи на Івано-Франківщині було встановлено два гастрономічні рекорди – спечено величезний ягідний пиріг з візерунком, стилізованим під вишиваний рушник та створено ягідну карту України. Досягнення були зафіксовані представниками Національного реєстру рекордів України. Ягідна карта серед відвідувачів заходу стала улюбленою локацією для фото. А рекордним пирогом довжиною 21 метр 63 сантиметри пригощали усіх учасників фестивалю.

Також у господарстві на Київщині виростили найбільшу органічну ягоду лохини – діаметром 3,05 сантиметра та вагою 9 грамів.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!