Рекордно великий пиріг спекли на фестивалі малини у Вінницькій області

0 132

В Україні почався сезон збору малини. У селі Чернятин Вінницької області його відзначили “Малина Фестом”. Під час заходу було встановлено рекорд – жителі Северинівської громади спекли найдовший малиновий пиріг, повідомляє SEEDS.

Довжина смаколика-рекордсмена – 18 метрів.

На фестиваль запросили Представників Національного Реєстру Рекордів України. Вони визнали 18-метровий пиріг найбільшим в країні, і внесли відповідний запис до Книги рекордів України, повідомляє agrotimes.ua.

Крім найдовшого пирога учасники фестивалю готували пиріжки, торти з малиною. Також можна було придбати незвичні страви, як-от увага на капусту чи фруктовий борщ з малиною. А ще – м’ясо та рибу під малиновим соусом.

Усі кошти, зібрані на “Малина Фесті”, витратить на лікування дітей з онкологічними захворюваннями.

Читайте також: Малина є лідером серед органічного ягідного виробництва України

Нагадаємо, що малина є найпопулярнішою ягідною культурою серед українських органічних виробників. Кількість сертифікованих операторів органічного ягідного виробництва в Україні наближається до сотні. Лідером за популярністю серед культур є малина (51 виробник із загальною площею понад 280 га), 19 операторів вирощують суницю садову на загальній площі трохи більше як 25 га.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!