Рентабельність вирощування солодкої кукурудзи в Україні може сягати 400%

0 882

Світовий ринок солодкої кукурудзи за прогнозами фахівців ростиме аж до 2030 року. За умов дотримання технології вирощування, отримання якісної товарної продукції та наявності стабільного ринку збуту в українських умовах можливо досягти рентабельності в даному виді агробізнесу на рівні 300-400%.

Таку думку висловив селекціонер, генетик, співвласник компанії “ВНІС” (“Всеукраїнський науковий інститут селекції”) Мирослав Парій під час онлайн-вебінару “Солодка кукурудза – прибуткова ніша для українського агробізнесу”. Захід було організовано агромедіа-агенцією Sapienza.

Інвестиції у вирощування солодкої кукурудзи, на думку Мирослава Парія, відбиваються протягом 6 місяців за умови виконання усіх технологічних операцій з вирощування та наявності ринку збуту. При цьому фактичний розмір інвестицій у 1 га посівів солодкої кукурудзи складає приблизно $1 тис.

“З цієї площі фермер може зібрати близько 50 тис качанів і навіть якщо він реалізуєте їх за ціною 1 грн/качан, то вже не тільки вийде на окупність бізнесу, але й отримає певний прибуток”,- пояснив фахівець ринку солодкої кукурудзи.

“Початковим виробникам треба розуміти, що цей ринок ще не розвинений. Але треба пам’ятати, що ми живемо в електронну еру. Тому людям, що тільки починають цей бізнес, я б порекомендував знаходити відповідні майданчики для реалізації солодкої кукурудзи в мережі Інтернет.

Втім, перш за все, перед початком серйозного бізнесу, я б порадив людям купити 100 качанів вже готової кукурудзи та спробувати їх продати. І вже після отримання успішного досвіду продажу вже варто братися за виробництво”,- зазначив Мирослав Парій.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Fruit-Ukraine.org

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!