Ресторани та волонтери можуть отримати безкоштовну картоплю

0 221

Раніше представники українських ресторанів готові були платити більше за якісну картоплю, тепер вони можуть тримати її безкоштовно. Звичайно, в умовах російської агресії більшість закладів громадського харчування зачинилася, але частина з них працює, щоб забезпечувати їжею людей, які потребують допомоги, а також українських військових та представників територіально оборони. Саме такі заклади, а також волонтери можуть отримати картоплю від ТМ “PAPAS”, створеної компанією “Агріко Україна”, повідомляє SEEDS.

“Ресторатори та волонтери, які організували кухні підтримки та годують наших захисників на Київщині: PAPAS абсолютно безкоштовно готовий передати картоплю на підтримку тих людей, які обороняють наш рідний Київ від ворога”, – йдеться на сторінці PAPAS у Facebook.

Нагадаємо, нещодавно Міністерство аграрної політики та продовольства ініціювало збір продуктових наборів для населення України. Міністр Роман Лещенко повідомив про те, що вже понад 130 підприємств долучилися до цієї справи.

Читайте також: Уже 130 виробників аграрної продукції допомогли формувати продуктові набори для населення

Загалом було сформовано понад 1 млн продуктових наборів для поставок соціально незахищеним верствам населення в усі регіони України відповідно до реєстру, сформованого Мінагрополітики.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!