Реєстр сільгоспвиробників України стартує

0 516

В Україні у пілотному режимі запрацював Реєстр сільгоспвиробників. Зареєструватися на ньому можна буде вже з 5 лютого. Про це йдеться в повідомленні Міністерства розвитку, економіки, торгівлі сільського господарства.

“Державний аграрний реєстр – це новий безкоштовний онлайн-сервіс для аграріїв. Зареєстровані агровиробники зможуть подавати заявки на виправлення помилок в кадастрі, подавати документи на отримання держпідтримки і перевіряти інформацію про себе в чотирьох реєстрах.

На етапі пілотування реєстр об’єднує інформацію з 4-х реєстрів: Державний земельний кадастр, Реєстр юридичних і фізичних осіб, Реєстр прав і Реєстр тварин”, – повідомляє міністерство.

Для реєстрації необхідно перевірити наявність актуального електронного цифрового підпису (ЕЦП). Реєстрація безкоштовна і доступна всім без винятку аграріями, навіть якщо користувач не зареєстрований як сільськогосподарський виробник.

У шести пілотних областях: Київській, Черкаській, Одеській, Львівській, Волинській і Миколаївській мобільні бригади операторів будуть допомагати всім бажаючим зареєструватися. Вони збиратимуть відгуки про функціонал і роботу системи і пропозиції щодо її поліпшення.

“Державний аграрний реєстр є однією зі складових великої системи заходів, спрямованих на впорядкування та раціоналізацію земельних відносин. Цей сервіс покликаний зробити взаємодію між державою і сільськогосподарським виробником простим, доступним і таким, що простежується.

Через особистий кабінет агровиробник ефективно і швидко буде комунікувати з органами державної влади, стежити за новинами, державною підтримкою, ділитися інформацією”, – коментує запуск Реєстра заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тарас Висоцький.

Уточнюється, що за допомогою реєстру заплановано впровадження програм таргетованої державної підтримки та оцінка її ефективності. Можливості для корупції будуть зменшені через прозорий розподіл, а також публічний доступ до інформації про державну підтримку.

Зареєструватися в Державному аграрному реєстрі можна з 5 лютого за посиланням: www.ar.gov.ua

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!