рф вийшла із “зернової угоди”, звинувативши Україну в теракті у Севастополі: що відомо зараз

0 232

рф заявила про зупинення своєї участі у “зерновій угоді”. Представники країни-агресора акцентували увагу на тому, що таке рішення було прийнято через нібито “теракт” у Севастополі, здійснений “київським режимом” за участі фахівців Великобританії, пише SEEDS.

У повідомленні міноборони росії йдеться про те, що ціллю “теракту” були кораблі Чорноморського Флоту та цивільні судна. Зокрема, представник міністерства оборони рф ігор конашенков акцентував увагу на тому, що кораблі, які атакували, були задіяні у забезпеченні безпеки “зернового коридору”.

Читайте також: росія погрожує закриттям «зернового коридору»

конашенков також висунув звинувачення на адресу військових ВМС Британії у плануванні та реалізації нібито “терактів” на трубопроводах “Північний потік – 1” та “Північний потік – 2”. Він стверджує, що британські військові здійснили підготовку українських військових до “нападу” на Севастополь. До того ж, конашенков стверджує, що ці британські фахівці знаходяться в Очакові, повідомляє pravda.com.ua.

У свою чергу, міністерство оборони Британії повністю спростувало звинувачення рф. Представники вказаного відомства зазначили, що росія вдається до заяв епічного масштабу, щоб відволікти увагу від своїх провалів у війні з Україною, пише eurointegration.com.ua.

“Щоб відволікти увагу від свого катастрофічного управління незаконним вторгненням в Україну, міністерство оборони росії вдається до неправдивих заяв епічного масштабу. Ця вигадана історія більше говорить про суперечки всередині російського уряду, ніж про Захід”, – зазначається на сторінці міноборони Британії у Twitter.

Відреагували на вихід рф із “зернової угоди” і в Міністерстві закордонних справ України, повідомляє pravda.com.ua. Так, глава МЗС Дмитро Кулеба у своєму Twitter заявив, що росія знайшла надуманий привід для розривання угоди.

До слова, “зернова угода” мала діяти до листопада цього року. Всі сторони, крім рф, були згодні на її продовження. росія ж заявляла, що вийде з угоди, якщо її вимоги не будуть виконані.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!