Рибалки зі всієї України їдуть під Кабмін на акцію протесту

1 3 369

Сьогодні, 2 червня, під Кабінетом Міністрів України представники рибопромислових підприємств Каскаду Дніпровських водосховищ, а також Миколаївській, Херсонській, Одеській областей збираються провести безстрокову акцію протесту.

Рибалки обурені небаченою за масштабами корупцією в Держрибагентстві, та повною профнепридатністю керівників рибного відомства, що знищує вітчизняну рибну галузь, а побори інспекторів рибоохорони, довели їх до злиднів.

“До 2005 року в Україні було Міністерство рибної промисловості. Вилов українських рибалок був більш 1 млн. 100 тисяч тонн водних біоресурсів. У порівнянні з 2019 роком він впав в 15 разів і становить 72 тисячі тонн.

При цьому незаконний вилов перевищив офіційний і сьогодні 90-100 тисяч тонн. Щодня на вітчизняних водоймах незаконно виловлюється понад 400 тонн.

За неофіційними даними тіньовий рибний ринок складає 4-5 млрд. грн. 85% рибного прилавка сьогодні займає імпортна продукція, що загрожує вітчизняної продуктової безпеці, а також знищує рибогосподарську галузь”, – повідомили в асоціації рибалок України.

До введення карантину по всій країні пройшли попереджувальні Акції протесту працівників рибної галузі.

Якщо вимоги рибалок не будуть почуті, вони обіцяють своїми човнами і баркасами перекрити рух транспорту в центрі столиці.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. хохол пише

    Сборище браконьеров. Днём они промысловики, а ночью сыпят сетки и ставят ятеря. Крыша этих браконьеров-рыбинспекция и работники государственных структур и силовых ведомств. Надо вначале навести порядок с крышей. Да и не понятно, как можно разрешать промысловый лов рыбы в нацпарках, в частности в Нижнеднепровском.

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!