Річний бюджет Щасливцевської сільради канадський інвестор збільшив удвічі

0 65

Бюджет Щасливцевської сільської ради, який за минулий рік склав трохи більше 10 мільйонів гривень, збільшено практично удвічі. Це сталося за рахунок офіційного викупу земельної ділянки у с. Генічеська Гірка компанією ТОВ «АРАБАТ-ГРУП» із канадськими інвестиціями.

Вартість земельної ділянки склала 9736000 (дев’ять мільйонів сімсот тридцять шість тисяч) гривень та була сплачена двома траншами: авансовий внесок у розмирі 5559600 (п’ять мільйонів п’ятсот п’ятдесят дев’ять тисяч шістсот) гривень та 5 жовтня 2017 року перераховано залишок: 4176400 (чотири мільйони сто сімдесят шість тисяч чотириста) гривень.

Цей інвестиційний проект є першим у Херсонській області від конкретно канадських інвесторів. Щасливцевська сільська рада, на чолі із сільським головою Віктором Плохушко, всебічно сприяла заключенню угоди для того щоб значно підвищити репутацію регіону та Арабатської стрілки серед всіх інших інвесторів та залучити ще більше коштів з метою перетворення Арабатської стрілки на цілорічний курорт.

Обговорення деталей цього проекту відбулось 29 вересня на інвестиційному форумі «Таврійські горизонти» під час особистої розмови Віктора Плохушко та Надзвичайного та Повноважного Посла Канади в Україні Романа Ващука.

Отримані кошти від продажу земельної ділянки в с. Генічеська Гірка вже заплановано вкласти в розвиток інфраструктури Арабатської стрілки. Зокрема задля:
– добудови фельдшерсько-акушерського пункту в с. Генічеська Гірка;
– придбання двох мусоровозів;
– будування сільської пожежної частини, яка на даний момент відсутня на всій Арабатській стрілці;
– ремонту двох службових квартир в с. Приозерне;
– ремонту сільського клубу в с. Генічеська Гірка;
– ремонту Будинку культури в с. Щасливцево;
– будування однієї черги вуличного освітлення в с. Генічеська Гірка.

Меморандум про співпрацю щодо реалізації проекту туристично-рекреаційної сфери в Херсонській області було підписано в Кабінеті Міністрів України 26 травня 2017 року Віктором Плохушко та директором ТОВ «АРАБАТ-ГРУП» Генадієм Клименко за участі президента Канадсько-Української торгової палати Зенона Потічного.

Додатково:
2 жовтня 2017 року сесією Щасливцевської сільської ради було затверджено експертну грошову оцінку земельної ділянки в селі Генічеська Гірка, площею 20 гектарів. Сума вартості склала 9736000 (дев’ять мільйонів сімсот тридцять шість тисяч) гривень.

6 жовтня 2017 року було підписано угоду купівлі-продажу ділянки по вул. Набережна, 27-а в с. Генічеська Гірка.

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!