Рідкісний фрукт, заборонений для транспортування, в Індонезії продаєтся за $1000

0 371

В одному з торгових центрів в Західній Яві, Індонезія, було виставлено на продаж плід дуріана сорту J-Queen. Вказувалася ціна $ 1000, що втричі перевищує середню зарплату індонезійця. Про це повідомляє UPI.

Рідкісний фруктовий різновид був вирощений 32-річним фермером. Чоловік стверджує, що дерево є результатом схрещування двох кращих сортів, і плодоносить раз в три роки.

Покупця поки не знайшлося, зате торговий центр Plaza Asia, де було виставлено плід на продаж, став місцевою визначною пам’яткою: відвідувачі шикуються в чергу, щоб сфотографуватися з дорогим фруктом.

У світовому рейтингу найбільш незвичних фруктів перше місце займає саме дуріан. Плід складається з 5 камер, розділених білими прожилками, у кожній з яких знаходиться ніжна жовта або жовтувато-червона м’якоть.

Фрукт містить дуже велику кількість вітамінів і мікроелементів, але має дуже в’їдливий, солодкувато-гнильний запах, що нагадує запах часнику, гнилої цибулі, тухлої риби, каналізації. Зберігання дуріана в закритих приміщеннях, перевезення його заборонене. Незважаючи на це, плоди дуріана вважаються найбільш цінними в Південно-Східній Азії.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!