Ринок амаранту розвивається динамічно, але поки попит випереджає можливості виробників

0 226

Попит на товарне насіння амаранту зростає, і пропозиції врожаю 2018 року не змогли задовольнити запити навіть на 30%. На що сподіватися виробникам продуктів переробки цієї культури, розповідає amaranth-association.com.

Незважаючи на зростаючі обсяги виробництва, нинішній урожай також навряд чи задовольнить всі потреби переробної сфери.

За прогнозами Олександра Дуди, голови української Асоціації виробників амаранту і амарантової продукції, нинішнього року амарантом буде засіяно 5 тис гектарів, з яких близько 1000 гектарів відводиться під органічні посіви, оскільки саме органічний амарант і продукти на його основі є найбільш затребуваними на міжнародному ринку.

Не варто забувати, що деякі фермери будуть вперше сіяти амарант, і для них 2019 рік стане фактично роком навчання.

Тож, повноцінний урожай буде зібрано з 4000 гектарів. Середня урожайність амаранту становить близько 1 тонни з гектара. Тому загальний урожай амаранту очікується у межах 4000 тонн.

Український ринок амаранту і амарантової продукції буде розвиватися динамічно, впевнений Олександр Дуда. Аргументами такого твердження є доступність амарантових продуктів і прагнення більшої кількості людей відчути на собі цілющі властивості даної культури. Крім того, світовий тренд споживання рослинних протеїнів стає все популярнішим, а протеїн амаранту визнано найкращим для людського організму.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!