Ринок волоського горіха у світі зросте на 4,1% до 2025 року, прогнозують міжнародні експерти

0 159

Ситуація на світовому ринку волоського горіха буде зумовлена зростанням попиту на напівфабрикати. Про це повідомляє FreshPlaza з посиланням на прогноз експертів компанії Transparency Market Research.

Очікується, що протягом періоду до 2025 року світовий ринок волоських горіхів зросте в середньому на 4,1%, і він значною мірою залежатиме від ринку напівфабрикатів.

Сьогодні волоські горіхи використовуються в якості інгредієнта в харчовій, фармацевтичній, косметичній промисловості, у виробництві засобів особистої гігієни. Все частіше волоський горіх переробляється на молоко, оскільки зростає кількість людей з непереносимістю лактози,яка міститься в коров’ячому молоці. Ці фактори сприяють зростанню ринку в найближчому майбутньому.

Раніше повідомлялося, що за валовим виробництвом волоського горіха домінує Китай. На цю країну припадає майже половина загального світового обсягу виробництв, але більша частина урожаю даного виду продукції традиційно споживається в самій країні. Найбільшим експортером волоського горіха є США, а імпортером − Німеччина.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!