Ринок землі стане ключовим питанням місцевих виборів у жовтні

0 1 127

Попри коронакризу і погодні катаклізми, суперечки про земельний закон, який наразі вже знаходиться на столі у президента, не вщухають досі. Однак навіть, після його підписання гарантом, ставити крапку зарано – на Україну чекає нова запекла політична боротьба. Про це в ексклюзивному коментарі для SEEDS розповів  політтехнолог “Українського центру суспільного розвитку” Юрій Подорожній.

“Закон, який було прийнято під прикриттям карантину, був прийнятий за тиші вулиць та шоку людей від вірусу-вбивці, що приглушило інтерес до проблеми та деталей цього документу. Звичайно ринок землі в Україні – це питання, що перезріло. Та вчергове українська влада впроваджуючи таку глобальну для майбутнього економіки країни реформу обирає найгірший її варіант.

Для президента підписання закону про продаж землі є принциповим питанням і він його підпише як тільки матиме законні підстави. Звісно, опозиція готуватиме судові позови. Перші вже надійшли до суду з вимогою заборонити президенту підписувати цей закон”, – нагадав експерт.  

“Навколо впровадження моделі ринку запропонованої президентом Володимиром Зеленським розгорнеться запекла політична боротьба. Звісно, якщо катаклізми із пандемією завершаться і країна зможе провести планові місцеві вибори у жовтні 2020 року.

Принаймні в сільській місцевості ринок землі стане ключовим питанням виборчих кампаній. Для опозиції гучні судові процеси підсилені масовими акціями стануть підсилюючими в їх виборчих кампаніях”, – переконаний Юрій Подорожній, додаючи, що ставити крапку у тому, як саме відбуватиметься впровадження ринку землі зарано, навіть, після його підписання.

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!