Ринок землі в Україні треба не запускати, а легалізовувати

0 168

В Україні треба говорити не про запуск ринку землі, а про його легалізацію, адже зараз можна купити земельний пай навіть через сайт OLX, вважає заступник директора Центру економічної стратегії Дмитро Яблоновський. 

Про це він розповів під час експертного обговорення “Відкриття ринку земель сільськогосподарського призначення: урядовий законопроект і оптимальна модель для  України”.

Сьогодні люди отримують занижену ціну за свою землю, але після відкриття ринку зросте як ціна, так і вартість оренди. А більшість землевласників воліють залишити землю у своїй власності.

“Всі агровиробники підтримують запуск ринку землі, але питання лише в ціні: дехто не хоче платити більше $1 тис. за 1 га”, – резюмував Яблоновський.

Водночас народний депутат від партії “Голос” Юлія Клименко додала, що в Україні вже обробляють землю 1300 іноземних інвесторів, і це треба враховувати при розробці моделі ринку сільськогосподарських земель.

Дізнавайтеся більше про новітні ідеї, тренди та технології агробізнесу на конференції від агромедіа-агентства Sapienza “Збільшення прибутків в агробізнесі“, яка відбудеться 29 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Реанімаційний Пакет Реформ

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!