Російські солдати на Херсонщині працюють збирачами ягід

0 565

Херсонщина є традиційним регіоном масового виробництва плодоовочевої продукції. Наразі область окупована і фермери змушені збувати продукцію на місці, або продавати чи навіть віддавати окупантам. Попри те, що частина населення виїхала з регіону, проблем зі збором урожаю немає – у цьому допомагають російські солдати. Вони влаштовуються на роботу до фермерів, повідомляє SEEDS.

Військові російської армії на зборі суниці садової заробляють по 50 грн за годину. Місцеві жителі повідомляють, що під час роботи окупанти поводяться добре.

“На Херсонщині рашистські окупанти, потерпаючи від нестачі логістичного забезпечення, приходять до місцевих жителів і намагаються найнятися на збір полуниці. Військовики славнозвісної “другої армії світу”, мов гастарбайтери готові групами складати зброю купами і збирати полуницю. Пропонують свої послуги по 50 грн. (не рублів) за годину”, – повідомляє Оперативне командування “Південь”.


Крім того, в окупованому Мелітополі, почала дозрівати черешня. Окупанти відвантажують кісточкові з метою продажу. Власникам садів за урожай не платять – обіцяють зробити це пізніше.

Читайте також: Окупанти продають мелітопольську черешню

“Мелітопольська черешня вже поспіла. Починається перша реалізація, але за кілька днів до реалізації рашисти зібрали всіх фермерів, які її вирощують у великих обсягах, і запропонували їм співпрацю: вони забирають усю черешню під реалізацію, а коли реалізують передадуть якісь кошти. Тому збір розпочався, але є велика загроза, що фермери не отримають кошти”, – розповів у ефірі національного телемарафону міський голова Мелітополя Іван Федоров.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!