Російські військові почали знищувати ферми

0 352

Російські військові, керівництво яких навіть не подбало про те, щоб забезпечити їх їжею, продовжують займатись мародерством. Після обкрадань магазинів та будинків українців вони перейшли на ферми та господарства. Днями поблизу Нової Каховки (Херсонська область) було знищено екосадибу “Рибацький хутiр”, що займалась вирощуванням осетрових, повідомляє SEEDS.

Крім знищення риби та господарських приміщень, мародери також обікрали готель. Рибне господарство успішно працювало та розвивалось протягом десяти років.

“Шановнi українцi, повiдомляю вас, про чергову велику перемогу “визволителiв” Знищено – “денацiфiковано” екосадибу на Шиловiй Балцi – “Рибацький хутiр”. Вагiтних самок осетрiв (ростили десять рокiв) вистрiляно прямо в бассейнах, готель розграбовано, як i сiльгосптехнiку… “Визволителi” вивезли навiть матраци та электронасоси. Прощавай моїх рук творiння… Дякую “старший брате”, – написав на своїй сторінці у Facebook директор Новокаховського рибоводного заводу Ігор Дикуха (на фото).

Крім того на Херсонщині у зону бойових дій потрапив Інститут зрошуваного землеробства НААН України. Його теж було зруйновано російськими військовими, пише AGRI-GATOR.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!