Російських пасічників виключили з міжнародних бджолярських асоціацій

0 226

Росію, її громадян та бізнес поступово виключають з міжнародних структур та організацій. Це стосується і аграрних асоціацій. Зокрема, днями Російський національний союз бджолярів виключили зі складу Міжнародної Федерації Бджільницьких Асоціацій Апімондія. Про це повідомила Тетяна Васильківська, голова правління ГО «‎Всеукраїнське братство бджолярів України» (організація входить до Громадської платформи «‎Національний конгрес бджолярів»), пише SEEDS.

Крім того, скасовано проведення 47 Міжнародного Конгресу Апмондії в Російській Федерації. Захід мав відбутися у вересні в Росії, тепер місце його проведення зміниться.

“Ми, як неурядова українська організація «Всеукраїнське Братство Бджолярів України», як член Міжнародної Федерації Бджільницьких Асоціацій Апімондія, 26 лютого 2022 року направили офіційне Звернення до Міжнародної Федерації Бджільницьких Асоціацій Апімондія в якому ЗАКЛИКАЛИ:
● Негайно зупинити всі заходи щодо підготовки і проведення 5-10 вересня 2022 року 47 Міжнародного Конгресу Апмондії в Російській Федерації, у зв’язку з тим що, міжнародна реклама Російської Федерації в умовах широкомасштабної військової агресії Російської Федерації в Україні, НЕДОПУСТИМА!
● Скасувати проведення 5-10 вересня 2022 року 47 Міжнародного Конгресу Апмондії в Російській Федерації.
● Виключити Російський національний союз бджолярів зі складу Міжнародної Федерації Бджільницьких Асоціацій Апімондія.
6 березня 2022 року Міжнародна Федерація Бджільницьких Асоціацій АПІМОНДІЯ опублікувала рішення: Виконавча Рада Апімондії одностайно проголосувала за скасування 47 Міжнародного Конгресу Апмондії в Російській Федерації 5 – 10 вересня 2022 року”, – зазначила Тетяна Васильківська.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!