Рослинний бургер від McDonald’s продають вже у шести країнах

0 155

Бургер з веганською котлетою McPlant від компанії Beyond Meat вже за два тижні з’явиться у меню кількох ресторанів McDonald’s в США. Компанія експериментує з замінниками м’яса і такий бургер вже продають у кількох європейських країнах, повідомляє SEEDS.

У рамках експериментів з меню, починаючи з 3 листопада, клієнти McDonald’s в Ірвінгу, Техас; Керролтон, Техас; Сідар -Фоллз, Айова; Дженнінгс, Луїзіана; Лейк Чарльз, Луїзіана; Ель -Сегундо, Каліфорнія; і Манхеттен-Біч, Каліфорнія, можуть замовити McPlant протягом обмеженого часу. Інгредієнти котлети без м’яса включають горох, рис та картоплю. А ще до складу гамбургера McPlant входить майонез та шматочок американського сиру. Він буде готуватися на тих же грилях, що і яловичі котлети в McDonald’s.

У компанії заявили, що обмежене тестування повинне допомогти мережі зрозуміти вплив впровадження рослинних бургерів на її діяльність.

Гігант швидкого харчування вже почав продавати бургери McPlant на деяких міжнародних ринках, зокрема у Швеції, Данії, Австрії, Нідерландах та Великобританії. Перед офіційним анонсом лінії McPlant у вересні 2019 року McDonald’s випробувала без м’ясний бургер з котлетою Beyond у кількох десятках канадських ресторанів.

Читайте також: Флекситаріанство, рослинне м’ясо та молоко, безглютенові продукти – харчування майбутнього

Акції McDonald’s цього року зросли на 13%, що дало збільшило ринкову вартість компанії до 187,06 млрд доларів. Акції Beyond Meat за той же період часу впали на 16%, знизивши ринкову вартість компанії до 6,64 млрд доларів.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!