Розграбований росіянами завод з виробництва вівсянки відновив роботу та експорт до ЄС

0 93

Після звільнення Чернігівщини відновив роботу один з найбільших в Україні виробників вівса та вівсяних пластівців – Agricom Group. Поля компанії частково заміновані, частина техніки була спалена чи викрадена окупантами, не оминули російські мародери і сучасний завод виробництва вівсянки у смт Михайло-Коцюбинське Чернігівської області. Утім, наразі підприємства Agricom Group відновлюють роботу. Почалася не лише посівна та виробництво, а відновився й експорт пластівців до країн ЄС, повідомляє SEEDS.

Майно Agricom Group на Чернігівщині дуже постраждало від бомбардувань. Знищені будівлі, згоріли вантажівки, трактори та інша техніка.

Спалена техніка Agricom Group

«Росіяни спеціально хочуть зупинити ферми», – сказав Петро Мельник, генеральний директор і співвласник Agricom Group, у коментарі для The Wall Street Journal.

Небезпека та війна не зупинили роботу компанії. Пан Мельник упевнений, що може позичити або орендувати достатньо обладнання, щоб обробляти близько 80% своїх 9000 га в Чернігівській області. Також компанія уже обробляє ще 9000 га в інших місцях. Проте є ще 6000 гектарів в Луганській області на території, яку досі контролюють російські війська.

Відновлює роботу завод з виробництва пластівців на Чернігівщині. Також компанія “Добродія Фудз”, що входить до складу Agricom Group, відновила експорт продукції.

“Наш завод, що виготовляє смачну продукцію під ТМ “Добродія”, San Grano та WOWСЯНКА, знову розпочав експортні відвантаження до країн Європи. Наразі логістика до ЄС здійснюється автомобільними шляхами. Розраховуємо відновити довоєнні об’єми експорту в Європу та частково в країни Азії та Африки”, – зазначили в компанії.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!