Ручне збирання ягід бузини доки є найефективнішим – думка

0 848

Єдиний ефективний спосіб для збору ягід бузини ― це ручна праця. У цьому переконаний власник компанії River Hills Harvest, спеціаліст у сфері вирощування бузини Террі Дюрхем.

«Дехто заявляє, що їхні машини можуть впоратися з цим завданням, але повірте мені, це не так. Збирати вручну — єдиний поширений спосіб на сьогодні», — зазначає він.

За словами Террі Дюрхема, двома найбільшими недоліками вирощування бузини як промислової культури є виснажливе збирання та відділення ягід від гілочок. Оскільки устаткування для цих процесів не було, він вирішив його спроектувати і побудувати.

Залучився підтримкою інженерної думки брата Даррела через 4 роки проб та помилок фермер закінчив свій шедевр. Це була одна-єдина машина для відділення ягід від гілочок, розроблена виключно для бузини. Доступний тільки у River Hills Harvest відділювач бузини Террі (Terry’s Elderberry Destemmer (T.E.D.)) став «революційним інженерним форматом для малих фермерів … дешевим та портативним … зі здатністю до обробки кількох сотень фунтів за годину … з подвоєнням об’єму врожаю». Саме так про нього писали в буклетах та у спеціалізованих виданнях.

«Коли ми отримали прототип, що нас влаштовував, ми почали співпрацю з виробничим підприємством, яке будувало специфіковане під нас устаткування», — розповів фермер.

Зараз він працює на машині для збору врожаю, але вона ще не готова для масового запуску на ринок.

SEEDS.org.ua за матеріалами Kurkul.com

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!