Сади Херсонщини постраждали через весняні заморозки

0 415

У Херсонській області кілька днів тому спостерігались заморозки, в результаті чого померзла частина квітучих дерев. Про це повідомляє агроном-консультант агропромислової фірми «Таврія» Іван Бураков.

«Більша частина абрикосів уже розпустилася. Три дні тому був заморозок — опустилися холодні шари повітря. Вони стояли до висоти 2,5 м від землі. Тепер квітучі дерева до цієї висоти стали коричнево-бурими. Вони померзли. А верхівки живі, там бджілки гудуть. Також збереглися сорти, які потрапили під заморозок із нерозкритими квітками. Вони зараз цвітуть нормально. Тому можна сподіватися на добрий урожай абрикосів. Але знову-таки – якщо не буде приморозків», — розповідає агроном.

Він також порадив починати сіяти кукурудзу не раніше 9 травня. Після цієї дати гарантовано можна саджати помідори й огірки. А капуста, редиска, картопля можуть витримати і невеликі заморозки. Тож їх можна садити вже зараз. Якщо картопля вже вилізе із землі на 4-5 см, її при заморозку можна підгорнути «з головою», вона переживе невеликий мороз.

SEEDS.org.ua за матеріалами АгроЮг

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!