Садиба зеленого туризму на Полтавщині стала домівкою для гномів, ельфів і хоббітів

0 497

У садибі зеленого туризму “Country House”, що знаходиться у селі Чечелево Кременчуцького району, створюють Countryecoland –  поселення гномів, ельфів і хоббітів. Про це розповіла власниця садиби Надія Михайлова.

“Кілька років тому ми вирішили огородитися від недобрих істот, створити COUNTRYECOLAND і “виділити” земельні ділянки, де тепер оселилися не тільки гноми, а й ельфи і, навіть… хоббіти.

Всі вони дуже роботящі. Вже добудували свої домівки, облаштовують дворики та усердно працюють”, – пише на своїй сторінці у Facebook власниця садиби Надія Михайлова.

“Гноми відшукали залежі (поклади) цукру і розробляють цукрову штольню, де можна буде добувати цукор та солодощі.

Ельфи оселилися в будиночку на дереві і збирають цілющий пилок, тичинки та пелюсточки з квітів для чудодійних еліксирів та чаю, ранкову росу для настоянок та мікстур, мають свою артіль варення, де готують найнатуральнішу смакоту під відкритим небом, щоб сонячні промінчики та небесне сяйво також потрапляло до банятка та приносило енергію і здоров’я

Не відстають від них і хоббіти-ремісники: тут є і гончарі, і сировари,і пекарі, і огородники та квіткарі з лавандовою фермою і ще багато чого”, – додає Надія Михайлова.

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!