Садівництво під час війни: на Одещині обрізають виноград і шукають підв’язувальні матеріали

0 326

Війна не зупиняє українців. Хтось захищає країну зі зброєю в руках, хтось займається волонтерством, або продовжує працювати для забезпечення продовольчої та економічної безпеки. Аграрії, у свою чергу, попри всі ризики, починають посівну, а садівники виконують весняні роботу – обрізають дерева, кущі та лозу. Звичайно, деяких ресурсів не вистачає. Наприклад, виноградарі Одещини говорять про нестачу підв’язувальних матеріалів, пише SEEDS.

“Цьогоріч весна в Україні зовсім інша у всіх сенсах, але березнева прохолода дозволяє не турбуватися про затримки з обрізанням винограду. Ми майже два тижні не працювали, але залишилося вже небагато – 2 га і обрізка завершена.

Зараз проходимо складний квест пошуку підв’язувальних матеріалів, комплектуючих для зрошення, засобів захисту та живлення. Продовжуємо працювати над врожаєм смачного винограду з перервами на сирену”, – зазначила на сторінці у Facebook Тетяна Шмаглюченко, директорка компанії «‎ВІН‘С».

Читайте також: Виноград замість цукерок: солодку пастилу без цукру почали виготовляти на Одещині

Компанія спеціалізується на виробництві столового винограду преміум якості. Крім винограду «‎ВІН‘С» під торговельною маркою “Шалені Доли” продає пастилу та ізюм. Виноградники компанії розташовані на березі Чорного моря на Одещині у Білгороді-Дністровському.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!