Садівник з Волині виростив дивовижне цитрусове дерево-сад

0 654

Володимир Болотін з Луцького району вже понад десять років плекає цитрусові. Нині садівник вирощує так зване дерево-сад. На одній рослині прививає лимон, мандарин, цитрон, кумкват та пальчиковий лайм.

Усе почалося із звичайного зацікавлення. Якось Володимир почув про київського селекціонера, який вирощує екзотичні рослини. Поїхав до нього, побачив та вирішив і собі створити щось подібне.

Почав із будівництва теплиці. Вона незвична: заглиблена у ґрунт більш ніж на два метри. Стіни з бетонних блоків утеплені пінопластом та спеціальною плівкою. Зверху теплиця накрита полікарбонатом і притінена двома шарами сітки, щоб не було забагато сонця.

Нині у колекції Болотіна, окрім лимона, є цитрон (його ще називають “рука Будди” через специфічну форму плодів), мандарини, апельсини, кумкват, лимони, інжир, лавр. На підході лайм та червоний лимон. Як зізнався пан Володимир, останнє дерево — ​це його рожева мрія.

Плоди лимона важать близько 1 кілограма. Їх не продають, а дарують друзям або споживають самі. Торгували тільки оптом, але цього року через великий попит почали продавати саджанці вроздріб на базарі.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Volyn.com.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!