Садівникам України допоможуть отримати компенсацію за посадковий матеріал

0 397

За результатами засідання комісії Мінагрополітики на якому обговорювалися питання держпідтримки розвитку виноградарства, садівництва та хмелярства, було прийнято розподіл коштів на суму 119,8 млн грн для компенсації витрат 112 суб’єктам господарювання.

“Українська плодоовочева асоціація (УПОА) наголошує на важливості такого кроку з боку профільного міністерства необхідного для підтримки українського садівництва, яке сьогодні цього дуже потребує.

Зі свого боку Асоціація готова надавати необхідну консультаційну допомогу виробникам плодоовочевої продукції з метою отримання державних коштів нашими агровиробниками за програмами державної підтримки”, – зазначила директор з розвитку УПОА Катерина Звєрєва.

Як відзначили в профільному міністерстві, завдяки державній підтримці українські сільгоспвиробники вже заклали 1853,3 га нових насаджень, зокрема, фундука, горіха, яблуні, груші, черешні, голубиці, суниці, винограду, вишні, малини, сливи, персика, обліпихи.

Законом України “Про Державний бюджет України на 2019” Мінагрополітики передбачені видатки загального фонду в сумі 400 млн грн за бюджетною програмою 2801350 “Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними”.

SEEDS.org.ua за інформацією Fruit-Ukraine.org

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!