Садівники України успішно запроваджують нові технології зберігання фруктів

0 1 413

Вже наступного тижня, 14 серпня, стартує дев’ята міжнародна конференція “Яблучний бізнес України-2019” в місті Дніпро (Україна). Технологічний партнер конференції – компанія ТОВ “Інсолар-холод” – на своїй сторінці в мережі Facebook розповіла, про яку унікальну інформацію стосовно збереження, сортування плодоовочевої продукції та управління холодильним устаткуванням, можна дізнатися на конференції.

Конференція за традицією відбудеться в дводенному форматі. І під час конференційних сесій (14 серпня), і під час практичного бізнес-туру (15 серпня) учасники заходу отримають можливість ознайомитися з уже діючими проектами компанії “Інсолар-холод” і перспективами впровадження найсучасніших європейських технологій від партнерів компанії.

14 серпня відбудеться виступ Hans Reimerink, експорт-менеджера компанії Van Amerongen CA Technology, і Dick Van de Kop, експорт-менеджера компанії GREEFA, з доповіддю про інноваційні рішення в зберіганні та сортування яблук від голландських компаній Van Amerongen CA Technology і GREEFA. ТОВ “Інсолар-холод” є офіційним дилером цих компаній в Україні.

15 серпня учасники конференції вирушать у практичний бізнес-тур до ТОВ “Сади Дніпра” (ТМ UApple), компанію, яка є однією з провідних виробників і експортерів яблук в Україні.

У 2019 компанія ТОВ “Інсолар-холод” успішно закінчила будівництво ІІ черги сучасного високотехнологічного сховища для ТОВ “Сади Дніпра” місткістю 2500 тонн.

На сьогоднішній день в Україні воно найбільш передове сховище щодо впровадження нових технологій зберігання фруктів, що дозволяє значно економити електроенергію і до мінімуму скоротити втрати врожаю під час зберігання.

Учасники конференції отримають унікальну можливість ознайомитися з новинкою в сфері сортування та пакування – GREEFA SmartPackr, а також дізнатися нові можливості і особливості налаштування новітньої системи управління обладнанням сховища з регульованим газовим середовищем My Fruit.

My Fruit – це прогресивна система управління і контролю, спеціально розроблена фірмою Van Amerongen CA Technology для управління всім обладнанням сховища фруктів, з можливістю роботи в режимі “динамічного” газового середовища, коли вміст кисню в камері зберігання підтримується на мінімально можливому рівні, тим самим, знижуючи втрати від “дихання” фруктів до мінімуму.

Процес прийому заявок на участь в конференції триває. Приїжджайте 14-15 серпня в місто Дніпро за новими знаннями, корисною інформацією та потрібними контактами.

 

SEEDS.org.ua за інформацією EastFruit

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!