Селекціонерам вдалось створити повністю фіолетову капусту броколі

0 380

Іспанська компанія Sakata Seed Ibérica представила перший на ринку пророщений сорт броколі, суцвіття та стебла якого повністю фіолетові. Назва нового сорту Тіріан, пише SEEDS. 

Новий сорт особливий не тільки за своїм кольором, а й особливостями вирощування, оскільки рослина надзвичайно сильна і росте досить прямо вгору.

«Однаковість рослини полегшує збір урожаю. Також Тіріан дуже продуктивний, і його посадка в кількох зонах вирощування дає змогу отримувати продукт цілий рік», — розповів Freshplaza Антоніо Ібарра, керівник відділу розвитку капусти Sakata Seed Ibérica.

Цей сорт броколі має 75-денний виробничий цикл для літніх урожаїв і до 105-денного виробничого циклу для зимових урожаїв.

Як і фіолетова броколі, тиріан багатий на антоціани, біомолекули з високою антиоксидантною дією, які надають їй фіолетовий колір і містяться в природі в капусті. Антоціани мають протиракові властивості та пов’язані з користю для зору та серцево-судинної системи.

Читайте також: В Нідерландах розробили технологію конвеєрного вирощування томатів чері в лотках

Солодкий смак, м’яка текстура та низький вміст клітковини надають Тіріану велику універсальність на кухні. Крім того, її вражаючий колір і форма, результат ринкових тенденцій, роблять цю броколі справжньою привабливістю на ринку, кажуть іспанські селекціонери.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!