Середовище для розвитку дітей планує створити фермер зі Львівщини

0 85

Найчастіше фермери в Україні – це люди середнього віку. Молодь же переважно прагне виїхати з сіл. Попри це, існує рух і у зворотному напрямку. Подружжя Галина та Андрій Маланчаки разом з двома дітьми-дошкільнятами залишили Львів і переїхали в село, щоб створити козячу ферму.

Андрій мав ідею створити господарство ще з дитинства. Надихнули фермера на це поїздки в село до бабусі, де він під час літніх канікул пас корів.

За освітою чоловік та дружина соціальні педагоги. Саме тому вони вирішили, що перші, найважливіші для розвитку, роки дітей мають пройти в селі, де вони матимуть можливість безпосередньо досліджувати світ просто у себе на подвір’ї.

Андрій Маланчак з дружиною закупив кіз і навчився робити різні види сирів, йогурти. Для цього подружжя взяло невеликий кредит. Наразі у господарстві Маланчаків більш ніж 20 кіз.

“Найбільше мені подобається тут – це спілкування. До нас приїжджає багато гостей, дехто з дітьми. На базі ферми ми плануємо створити середовище для розвитку дітей. Хочу купити телескоп. У нас вже є мікроскоп. Дивимося з дітьми на квіти, нектар. Це дає їм краще зрозуміти навколишній світ, те, що їх оточує”, – говорить фермер

SEEDS.org.ua за матеріалами Суспільне Львів

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!