Сергій Висоцький: «Агровесна» впевнено повертається до колишніх масштабів та формату у 2022»

0 311

В Україні для аграрної сфери виставки вже багато років залишаються важливим інструментом підвищення якості роботи компаній та продукції, платформою обміну досвідом та каталізатором розвитку. За період пандемії з 2020 року ця діяльність зазнала дуже сильної трансформації. Багато заходів було переведено в онлайн, проведено у скороченому форматі або зовсім скасовано, повідомляє SEEDS

«Агровесна» – одна з наймасштабніших в Україні міжнародних виставок, присвячена сучасним технологіям у різних галузях: зерновому господарстві, плодоовочевій сфері, тваринництві. Також виставка є платформою для конференцій та зустрічей представників аграрного бізнесу з усього світу для обговорення актуальних проблем та шляхів їх вирішення.

Цього року «Агровесна» відбудеться 15–17 лютого у Міжнародному виставковому центрі у Києві. Про те, чого очікувати від виставки 2022 року, про учасників та відновлення колишніх масштабів нам вдалося поспілкуватися з директором виставки Сергієм Висоцьким.

– Чим особлива виставка цього року?

– «Агровесна» буде проведена у звичайному форматі 3 виставок. Експозиція зернових технологій, де будуть представлені елеваторні комплекси, обладнання для перероблення та транспортування, техніка та технології. Agro Animal show, присвячена проблематиці тваринництва та птахівництва. І «Фрукти. Овочі. Логістика» продемонструє все для плодоовочевої галузі. «Агровесна» пройде у 2 павільйонах Міжнародного виставкового центру.

Цього року буде дуже широко представлено обладнання для перероблення та зберігання зерна. Серед учасників додасться низка нових компаній. І ми як організатори дуже задоволені, що вдалося зібрати такий склад. Щодо виставки тваринництва, у 2022 році помітно збільшилася кількість виробників кормів для тварин і птахів. І взагалі, галузь птахівництва виходить на гідний рівень представництва на виставці: в плані обладнання, кормів та ветеринарних препаратів.

– Чи відбувається наразі відновлення після наслідків пандемії?

– Звичайно, ми ще відчуваємо вплив ковіду. Але вже зараз спостерігається впевнене відновлення тих масштабів, складу виставки, до якого ми звикли, особливо в плані міжнародного представництва.

У 2022 році «Агровесна» буде ширше представлена ​​іноземними компаніями. Минулого року експозиції були скорочені, цього ж – виходять на звичайний формат.

– Яка кількість учасників очікується?

– Наразі набір ще триває. Але ми можемо прогнозувати, що на виставці «Агровесна» буде 3,5 сотні учасників.

– Наскільки складно організовувати виставки під час пандемії?

– Організація масштабних виставок під час ковіду є досить складним процесом, який ми відчуваємо на собі вже не перший рік. Це завдає певних труднощів: ми змушені вживати заходів, йти на додаткові витрати. Звичайно, у 2022 ми так само виконуватимемо всі норми законодавства. Наша мета – максимально убезпечити як учасників, так і відвідувачів від коронавірусних ризиків. На «Агровесні» заплановано лабораторії експрес-тестування для всіх, у кого з якихось причин не буде відповідних документів. Інші заходи вже давно звичні для кожного з нас: масковий режим, соціальна дистанція, антисептики тощо. Дуже сподіваюся, що дотримання цих правил дасть результат, який задовольнить усіх.

– Які проблеми виникають в учасників у цей непростий період?

– Більша кількість проблем пов’язана із залежністю участі у виставці від своєчасного постачання техніки та обладнання, часто з-за кордону. Оскільки постачання комплектувальних на завод, виробництво техніки та обладнання, логістика мають порушення у графіку, деякі компанії учасниці не впевнені, що отримають усе необхідне до виставки.

Усе це становить певні проблеми для організації заходу. Але попри це, компанії якось викручуються та знаходять вихід. Тому ми практично не отримуємо відмов щодо участі у виставці.

– Які особисто ваші очікування від виставки? І який настрій у галузі?

– Мої очікування від виставки лише позитивні. Відчувається, що настрій у галузі дуже натхнений. Це пов’язано з великими обсягами урожаю та успіхом наших сільгоспвиробників у 2021 році, а також з тим, що рівень цін на продукцію підтримується на належному рівні. Настрій в аграріїв, як і в мене, чудовий. Упевнений, що це позитивно вплине на виставку «Агровесна» у 2022 році.

Також у рамках виставки 15 лютого відбудеться плодоовочева open space конференція «Плідний 2022: Ринки. Технології. Ніші». Організаторами заходу є агромедіа-агенція SAPIENZA та Українська плодоовочева асоціація (УПОА) за підтримки компанії Київський міжнародний контрактовий ярмарок.

Конференція поєднує успішних українських виробників плодоовочевої продукції, постачальників технологій для галузі, фахівців ринку та тих, хто планує інвестувати кошти у розвиток плодоовочевого бізнесу. Участь безоплатна за умови попередньої реєстрації.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!