Сервіси для пошуку роботи від мобільного додатку AgroUA

0 109

Мобільний додаток AgroUA розширив свій сервіс в меню РОБОТА наступними функціями.
1. Для зручності користування додано кнопку АГРОХОЛДИНГИ.
Опція дозволяє швидко переглядати актуальні вакансії агрохолдингів, які дають свої вакансії у відкритому доступі.

2. Додано кнопку JOB-СЕРВІС.
Функція цікава як для роботодавців/рекрутерів, так і фахівців, які шукають роботу. Якщо у роботодавця/рекрутера регулярно виникають актуальні вакансії, то він може отримати від мобільного додатку AgroUA свій кабінет, в якому зможе керувати як інформацією про себе, так і своїми вакансіями. Можна переглядати кількість переглядів своїх вакансій та редагувати їх. За необхідності можна замовити Push-повідомлення про нову вакансію. Завдяки цьому вакансія буде точно помічена користувачами додатком AgroUA. Для фахівців, які шукають роботу, такий сервіс зручний тим, що вони можуть відібрати компанію, яка їх цікавить, і переглянути вакансії, які вона пропонує. Можна робити пошук за ключовими словами, можна прямо з додатку надіслати листа такій компанії. Можна налаштувати пошук по окремим параметрам.
Додавати вакансії зручніше з комп’ютера. Для цього краще підходить HTML-версія додатку: http://editor.appformer.com/agroua

3. Кнопка ПОШУК РОБОТИ.
Сервіс призначений для фахівців, які активно шукають роботу і хочуть заявити про себе роботодавцям. Процедура проста: авторизуватись, натиснути NEW POST і додати інформацію про себе (або резюме). Для зручності краще використовувати HTML-версію додатку AgroUA: http://editor.appformer.com/agroua.
В цьому ж розділі є:
– кнопка КАРТА, де відображаються на карті фото кандидатів. Натиснувши на фото, відкривається текст резюме.
– кнопка ФОТО, де відображаються фотографії кандидатів. Натиснувши на будь-яке фото, відкривається відповідне резюме.
За необхідності резюме можна підтвердити Push-повідомленням. Це значно збільшить шанси пригорунти увагу роботодавців. Для цього потрібно надіслати заявку. Послуга безкоштовна.

Мобільний додаток AgroUA – мобільна інформаційно-комунікаційна аграрна платформа. Аграрний ринок в кишені! Основні сервіси: КОМЕРЦІЯ, ФІНАНСИ, ЦИФРИ, КОМПАНІЇ, РОБОТА, ТЕНДЕРИ, ОГОЛОШЕННЯ, АГРОПОДІЇ, НОВИНИ, ОПИТУВАННЯ, ПУТІВНИКИ. Додаток працює на iOS, Android, HTML5.

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!