Сестри-переселенки заснували в Харкові успішний бізнес на зелені

0 2 427

Переселенки з Донеччини сестри Валентина Денисенко і Тетяна Чернікова вже два роки розвивають власну справу, вирощуючи на орендованій ділянці в передмісті екологічно чисту мікрозелень (невеличкі паростки овочів, зелені й трав) і різноманітну екзотику.

Починали з маленької теплички, а нині постачають свою продукцію у кілька супермаркетів і відомі ресторани. Наразі сестри шукають незвичайні для України види рослини, бо петрушкою нікого не здивуєш.

“У нас уже досить велике коло покупців, які хочуть брати не лише зелень, а сезонні овочеві кошики, тому посадили цього року ще й город”, – говорить Тетяна.

Та головне дітище сестер, звичайно – теплиця зі стелажами, густо заставленими ящичками з соковитими паростками, та з грядками екзотичних рослин.“Ми шукаємо незвичайні для України види рослини, бо петрушкою нікого не здивуєш. Ось, наприклад, красуня-капуста кейл, американці її дуже люблять за вміст білка та всіляких мікроелементів. Беремо ніжні молоді листочки і додаємо в мікс-салати”, – продовжує Тетяна.

Свою продукцію сестри спочатку запропонували одному з харківських супермаркетів – ще не маючи навіть етикетки. Але адміністрація зацікавилася. Інші супермаркети, вже поглядаючи на полиці конкурентів, самі вийшли на Валентину й Тетяну.

Фактично сестри запропонували в місті продукцію з сегмента преміум-класу, яку цінують спортсмени та інші покупці, що споживають здорову їжу. В наборах від сестер-переселенок під брендом Green for you зелень поєднана не випадково – на основі порад від професійного дієтолога.

“Наші мікси: “Дитячий” – із соняшником і горошком, які подобаються малюкам найбільше, “Фітнес” – з оптимальним набором для тих, хто активно займається спортом, “Вітамінний” – найкорисніше з корисного. Тобто набори мають різний смак і різний комплекс вітамінів. Кожен обере за потребою”, – пояснюють власниці теплиці.

На запитання про конкурентів підприємниці віджартовуються: “Та ми не звертаємо на них уваги. Вони, як гриби: з’являються – пропадають”.

Насправді ж сестри зізнаються: все зароблене наразі вкладають у подальший розвиток справи, і постійно вдосконалюють свою роботу.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Укрінформу

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!