Сформовано бюлетень «Охорона прав на сорти рослин»

0 245

Український інститут експертизи сортів рослин (УІЕСР) повідомляє про видання Бюлетеню «Охорона прав на сорти рослин», випуск 1, 2019 р. Бюлетень сформовано на виконання Закону України «Про охорону прав на сорти рослин» з метою організації офіційної інформаційної діяльності у сфері охорони прав на сорти рослин та реалізації міжнародних зобов’язань України, що випливають з її членства в Міжнародному союзі охорони нових сортів рослин. Бюлетень доповнено відомостями про авторів сорту та запропоновану іншу назву сорту.

Український інститут експертизи сортів рослин є базовою науково-дослідною установою з проведення комплексу польових і лабораторних досліджень з науково-технічної експертизи сортів рослин в Україні, а також уповноваженою установою щодо проведення ділянкового (ґрунтового) та лабораторного сортового контролю.

Виданий Бюлетень поширюється для селекціонерів, власників майнових прав інтелектуальної власності на поширення сортів, володільців патенту, виробників насіння і садивного матеріалу, селекційно-насінницьких фірм, науково-дослідних інститутів, вузів, технікумів. Видання також може бути корисним для господарств різної форми власності, садівників і городників.

SEEDS.org.ua за матеріалами  https://sops.gov.ua/news/sanovni-kolegi-7

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!