Ще одна країна почала імпортувати ягоди з України

0 151

Цього тижня українську лохину вперше відвантажили до Узбекистану. На експорт відправили органічну ягоду ТМ BigBlue, яку вирощують у кооперативі на Київщині, повідомляє SEEDS.

Українську лохину з Києва до Ташкента постачають авіатранспортом. Перша партія ягоди, яка була відвантажена 4 липня, мала обсяг 400 кілограмів. До цього експорту ягоди до Узбекистану жоден український виробник не здійснював, повідомляє AGRI-GATOR. Стратегічна мета підприємства – почати продавати свою продукцію в Китаї.

Варто зазначити, що ягоду експортують до інших країн. Наприклад, з 2019 року українська лохина транспортується до Об’єднаних Арабських Еміратів. Крім ОАЕ, основними експортними напрямками наразі є Гонконг та Малайзія. Утім, виробники не поспішають активно діяти на закордонних ринках, оскільки наразі в Україну ціна на ягоду вища.

Нагадаємо, нещодавно кооперативу, що виготовляє ягоди під ТМ BigBlue, вдалося встановити рекорд. На господарстві виростили найбільшу лохину. діаметром 3,05 см та вагою 9 грамів. Досягнення увійшло до Книги Рекордів України.

Читайте також: Вперше до Книги рекордів України потрапила величезна лохина

За словами одного з власників господарства, Олега Науменка, такі досягнення дозволяють привернути увагу та популяризувати українських виробників.

“Якщо ми почнемо дивувати покупців в Україні, на зовнішньому ринку це теж помітять. Повірте, за нашими досягненнями уважно спостерігають у Європі, Об’єднаних Арабських Еміратах та в інших країнах. Це підвищує увагу до України та до нашої аграрної органічної продукції”, – говорить підприємець.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!