Що потрібно знати експортеру про програми інновацій в ОАЕ

0 320

 

На сьогоднішній день українська продукція викликає великий інтерес на ринках країн Близького Сходу в цілому і в ОАЕ зокрема. Ця країна світу є одним з найстабільніших ринків збуту якісної продукції, на якому експортерам пропонують високу ціну. Проте, експортуючи товари в ОАЕ, українським агровиробникам, безумовно, варто детально вивчити не тільки принципи роботи того чи іншого ринку продукції, а й орієнтуватися в загальних трендах, якими живе це близькосхідна держава. Адже сьогодні ОАЕ – це своєрідний магніт для талановитих підприємців з усього світу, вважає експерт з продажів на ринку ОАЕ Олена Бандровська.

У всьому світі 1 + 1 = 2, а в Дубаї – це 11

«Метою цієї країни, оголошеної її владою ще 10 років тому, є отримання статусу центру інновацій, залучаючи стартапи з усього світу», – заявила Олена Бандровський в ході чергового мітапа жіночого бізнес-ком’юніті W.Tech, який відбувся нещодавно в Києві.
У своєму виступі фахівець докладно зупинилася і на інноваційних програмах, які функціонують в ОАЕ за підтримки уряду країни.
Однією з найбільш вражаючих з них, за словами Олени Бандровський, є Smart-City. «Мета цієї програми, на перший погляд, неймовірна – створити місто, в якому живуть щасливі люди. До речі, ОАЕ є єдиною країною світу, де існує Міністерство щастя. В рамках цього проекту реалізовані, зокрема, такі напрямки як аналіз даних, блок-чейн, 3D-друк, розвиток штучного інтелекту», – зазначила фахівець з продажу на ринок ОАЕ.

Ще однією програмою є Фонд Майбутнього. «Він підтримується програмою Time X – це великий акселератор, який бере участь в розвитку міста і самої країни.
Кілька років тому мене вразив один факт. ОАЕ – це країна, що складається з 6 Еміратів. У кожного з них є свій правитель. Правитель емірату Дубай, шейх Мохаммед сказав, що в усьому світі 1 + 1 = 2, а у них це 11. І це говорить про те, що вони дуже стрімко йдуть до своїх цілей», – сказала Олена Бандровська.

Контролювати все те, що відбувається в місті допомагає програма Дубаї – Пульс. Суть її роботи полягає в тому, що дана програма являє собою єдину платформу, куди може зайти будь-яка людина і проконтролювати, які операції і дії в даний момент відбуваються в місті.

На закінчення свого виступу Олена Бандровська розповіла учасникам W.Tech про програму «Розумний уряд», яка ставить собі за мету повне виключення паперових транзакцій вже до 2021 року.

Зазначимо, що 28 березня 2019 року в рамках торгової місії ФАО і ЄБРР, в Дубай відправляться найбільші українські садівники, ягідники, представники солодкої групи для зустрічей з провідними імпортерами і мережами супермаркетів ОАЕ, Саудівської Аравії, Кувейту, Омана, Іраку та інших країн регіону.

SEEDS.org.ua за матеріалами Agri-gator.com.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!