Що варто знати про обладнання для аналізу якості насіння соняшника?

0 404

Для виробників зернових, олійних культур та похідної продукції з них важливе місце займає процес аналізу якості. Як правило, здійснюється ця процедура за допомогою аналізаторів. Утім, такі прилади не є універсальними, адже, наприклад, насіння соняшнику не можна аналізувати шляхом «пробиття» зразків. Яке ж обладнання обрати в цьому випадку – розбиралися журналісти SEEDS.

«Для підприємств, які окрім зернових та бобових приймають чи переробляють соняшник, а також для виробників готової продукції ми рекомендуємо аналізатор серії SupNIR-2700 виробництва китайської компанії FPI», — зазначає Кирило Скороход, операційний директор «Технотест Плюс», компанії, що є офіційним представником провідних світових виробників вимірювальної техніки в Україні, а також виготовляє устаткування для лабораторій.

Фахівець рекомендує аналізатори бренду SupNIR, оскільки це обладнання з оптикою  високого рівня. Завдяки йому на підприємстві можна виконати багатофакторний аналіз не тільки цільного зерна та продуктів переробки, а і різноманітної сировини та навіть комбікормів.‎ До того ж аналіз не займає багато часу — усього 30 секунд.

Ще однією перевагою аналізаторів SupNIR є те, що попри високу якість, ціна обладнання у 2 – 3 рази нижча за аналоги європейського виробництва.

SupNIR можна використовувати на елеваторах, оскільки обладнання виробника має сертифікат відповідности типу.

«Високоточні аналізатори мають готові калібрування на більшість відомих продуктів, вміють аналізувати цільне зерно соняшнику з лушпинням, а також з високою точністю визначати вміст глюкозинолатів, ерукової кислоти та олійно-кислотний склад, для аналізу якого необхідно використовувати газовий хроматограф‎», — ‎ говорить Кирило Скороход.

Загалом, «Технотест Плюс» є ексклюзивним представником трьох  світових виробників аналізаторів якості зерна. Крім SupNIR, це обладнання виробництва угорської компанії  «‎Infracont»‎ (підходить для лінійних елеваторів, борошномельних підприємств та переробників сої) та фінської компанії  «‎GrainSense»‎ (портативний аналізатор, що вимірює вміст вологи, білку, клейковини, олії та вуглеводів у більшості культур, окрім соняшника).

При цьому «Технотест Плюс» здійснює не лише реалізацію, а й технічне обслуговування та ремонт приладів.

З’явилися запитання?

Телефонуйте до “ТЕХНОТЕСТ ПЛЮС”:

(096) 0000-737, (066) 0000-737

(097) 0000-737, (073) 0000-737

(095) 0000-737, (093) 0000-737

Пишіть: https://technotest.com.ua

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!