Сімейна молочна ферма – доволі прибуткова справа

0 277

Лише за один рік сімейна молочна ферма може заробляти від 150 тис. до 1 млн грн. Про це на вебінарі, який проводив “Світ Громад”,  розповів Михайло Корилкевич, засновник кластеру “Натуральне молоко” та голова правління Благодійного фонду “Любіть Україну”.

Експерт додав, що мається на увазі ферма від 10 корів. Менше тримати невигідно, уточнив Корилкевич.

Експерт запевняє, що рівень заробітку залежатиме від того, хто тримає ферму: “Якщо ви не мали раніше досвіду у молочному скотарстві, то можна очікувати на 150 тис. грн прибутку”.

“Якщо займалися цим раніше, знаєте і розумієте високі технології, маєте високопродуктивних корів, то можна заробляти і 1 млн грн на рік”, – додає Корилкевич.

“Ці цифри перевірені практикою. Ми маємо на сьогодні 15 працюючих сімейних молочних ферм. Більшість із них планують розширятися”, – говорить він.

За словами Корилкевича, перша ферма на 10 голів за рік заробила 142 тис. грн прибутку. Вона відкрилася в листопаді 2017 року. Це СМФ “Відродження” в Старій Мощаниці. Зараз ферма планує розширятися до 30 корів.

Окрім того, є понад 40 кандидатів на відкриття молочних ферм у 4 областях: Рівненській, Хмельницькій, Волинській та Тернопільській.

SEEDS.org.ua за інформацією agro.guide

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!