Сімейні фермери отримають від держави 5 тисяч гривень на одну корову

1 5 983

Уряд планує дотувати сімейні ферми, які утримують від 5 до 25 великої рогатої худоби молочного напряму. Про це йдеться у повідомленні Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Як зазначається, міністерство розробило зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств (постанова Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 р. № 106), якими, зокрема, пропонується надання спеціальної бюджетної дотації за утримання корів фермерським господарствам.

“Цільовою аудиторію є фермерські господарства, у тому числі й сімейні фермерські господарства, що провадять діяльність у галузі тваринництва та мають у власності від 5 до 25 корів молочного напряму продуктивності, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства”, — уточнюють в міністерстві.

Дотація за утримання корів надається на безповоротній основі за кожну, наявну станом на 1 липня поточного року ідентифіковану та зареєстровану в установленому порядку корову, в розмірі 5 тис. грн за одну голову.

“Новий напрям підтримки дозволить дотувати фермерським господарствам близько 20 тис. голів ВРХ за умови виділення бюджетних коштів на ці цілі в обсязі 100 млн грн”, — підрахували у міністерстві.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. Neft пише

    Правильно, бо в Україні молоко є, а коррів нема

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!