Сімейні ферми постачають продукти захисникам та допомагають переселенцям

0 222

До благодійності та допомоги військовим долучаються як великі, так і малі аграрні господарства. Роблять свій внесок у забезпечення продовольчої безпеки і учасники проєкту “Сімейні молочні ферми”. Вони передають на допомогу ЗСУ м’ясо та молочні продукти, безкоштовно забезпечують молоко населення та надають прихисток переселенцям, повідомляє SEEDS.

“Домашню тушенину, вона ж по народному тушонка, готують на сімейній молочній фермі “Калина” у Хмельницькій області. Пані Альона (на фото) з чоловіком Віктором влаштували справжнє домашнє виробництво, аби забезпечити м’ясною продукцією довготривалого зберігання наших захисників. А ще ліплять вареники, на які використовують, зокрема, домашній сир і молоко. Молоко сім’я Воронюків також роздає і переселенцям, які проживають у їхньому селі, а таких чимало. Сім’я Воронюків прийняла у себе людей із Києва. Зараз у їхньому будинку мешкає четверо осіб, яким також допомагають усім необхідним”, – повідомляють представники проєкту “Сімейні молочні ферми”.

Також до допомоги долучилися учасники проєкту з інших регіонів. Наприклад, 400 кг яловичини на потреби армії передала сімейна ферма із Львівщини.

“Сім’я Натели Кучми всіма можливими способами приєднується до допомоги ЗСУ, переселенцям, соціальним об’єктам. До місцевої школи фермери завозять продукти: крупи, овочі, молоко, де розпjділяють продовольство на потреби різним верствам. У цій же школі спільно з односельцями готують батончики із сухофруктів”, – зазначають на сторінці проєкту в Facebook.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!