Синергія агро та IT у дії: AgroUA – унікальна аграрна мобільна платформа працює в Україні

0 146

В Україні  працює унікальна аграрна мобільна інформаційно-комунікаційна платформа, що   об’єднує всіх учасників аграрного ринку України – AgroUA.

Як з’ясували SEEDs.org.ua, якщо встановиш AgroUA на свій телефон, то у тебе весь аграрний ринок в кишені!

Отримуйте останні новини аграрного ринку. Слідкуйте за цінами на сільгосппродукцію, дивіться різноманітну фінансову та статистичну інформацію (кнопки ФІНАНСИ та ЦИФРИ). Слідкуйте за агротендерами (кнопка ТЕНДЕРИ). Будьте в курсі останніх подій, нових технологій, акцій та  ін., отримуйте оперативну інформацію з RSS-каналів, відвідуйте популярні аграрні Facebook-групи та веб-сайти, отримуйте щоденні дайджести новин  (кнопка НОВИНИ). Переглядайте новини компаній, каталоги компаній (кнопка КОМПАНІЇ). Діліться досвідом в режимі реального часу, задавайте питання й отримуйте відповіді (кнопка КОРИСНЕ). Розміщуйте оголошення про купівлю/продаж та отримуйте найкращі цінові пропозиції (кнопка КОМЕРЦІЯ). Підписуйтесь на теми, що цікавлять саме Вас (кнопка ФІЛЬТР). Отримуйте інформацію про актуальні вакансії на ринку та залишайте роботодавцям інформацію про себе (кнопка РОБОТА). Беріть участь в опитуваннях та переглядайте результати (кнопка ОПИТУВАННЯ). Користуйтесь календарем аграрних подій та додавайте свої події (кнопка АГРОПОДІЇ).  Користуйтесь вбудованими путівниками по виставкам та конференціям, замовляйте путівник для своїх заходів (кнопка ПУТІВНИКИ). Кнопка ОГОЛОШЕННЯ зберігає системні оголошення та останні Push-повідомлення.

Push-повідомлення – сервіс передачі інформації користувачам в рамках мобільного додатку , можна із зображенням. Мобільний додаток AgroUA дозволяє розмістити Ваше оголошення у відповідному розділі додатку і проанонсувати його за допомогою Push-повідомлення. Натиснувши на таке повідомлення, користувач буде перенаправлений на повний текст оголошення. При цьому Push-повідомлення гарантовано побачать користувачі додатком. Таким чином, Push-повідомлення є надзвичайно потужним інструментом донесення інформації до цільової аудиторії. Швидко, зручно, ефективно!

Одним натисканням кнопки можна прямо з додатку подзвонити в ту чи іншу компанію, надіслати e-mail або перейти на сайт. Діють навігація та геолокація.

А головне, – такий інструмент завжди з собою в смартфоні/планшеті, що надає змогу в будь-який момент отримати чи розмістити необхідну інформацію. Одним словом, аграрний ринок в кишені!

Мобільний додаток AgroUA для Android: в магазині Google Play.

Мобільний додаток AgroUA для iOS: в магазині App Store

Інтернет-версія мобільного додатку AgroUA: www.editor.appformer.com/agroua

Меню ФІЛЬТР дозволяє запобігти зайвої інформації у вигляді Push-повідомлень.

Авторизация надає доступ до всіх можливостей додатку.

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!