Сирну сіль виготовляють фермери з Харківщини

0 320

Невеликі сільськогосподарські виробники частіше стають успішними, якщо здійснюють крафтове виробництво, займають унікальну нішу на ринку. Саме таку стратегію обрали фермери з Алісівки на Харківщині – господарство Seven Gardens Family Farm, яке виготовляє різні пряні сири з козячого молока. Нещодавно фермери представили новий продукт – сирну сіль, яку можна використовувати як приправу, повідомляє SEEDS.

“У нас ще одна новинка. Сирна сіль. Це висушений перетертий сир напівтвердих сортів, з додаванням солі і спецій. Частка солі – 30% від ваги продукту. Це ідеальна сирна приправа до величезної кількості страв і закусок. Вона дуже добре підходить для салатів, перших і других страв, для додавання в бутерброди і піци – та куди завгодно, де б ви хотіли додати пікантний сирний присмак”, – зазначають в Seven Gardens Family Farm.

Продають новий продукт в упаковках по 200 грамів.

Читайте також: Україна займає останнє місце в Європі за споживанням сиру

Крім того, наприкінці липня фермерське господарство презентувало сир “Галактика”. Це невеликі різнокольорові кульки з кислоферментного сиру в спеціях, які й дають колір. Продукт витриманий і доведений до твердого стану. Смак кульок багатий та насичений. За словами власників ферми, сир “Галактика” має вершковий післясмак з кислинкою. Ці смакові нотки підкреслюють спецію. Зокрема, при виготовленні сиру використовують куркуму, паприку, суміш перців, італійські трави. Вибрати назву для нового продукту Seven Gardens Family Farm допомогли клієнти господарства.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!