Сироварні та екоранчо з Львівщини отримали гранти на закупівлю обладнання

0 629

Фермери Львівщини отримали гранти на закупівлю обладнання в рамках конкурсу мікрогрантових проектів “Село. Кроки до розвитку 2019”. Серед них дві сироварні та екоранчо, повідомили в прес-службі Львівської ОДА.

“Дуже важливо, що гранти на Львівщині отримали жителі сільських територій, що потребують соціального захисту – учасники АТО і переселенці з Криму. Усі переможці надзвичайно задоволені і вдячні проекту за надані можливості – фінансову підтримку і навчання із бізнес-планування.

Цей проект надихнув їх, додав оптимізму і віри у власні сили. Більше того – дав можливість розвивати улюблену справу на рідній землі”, – розповіла заступник директора департаменту агропромислового розвитку Людмила Гончаренко під час звітної конференції конкурсу мікрогрантових проектів.

Серед переможців конкурсу, 16 представників з Львівщини, які уже отримали грантові кошти і здійснили закупівлю задекларованого обладнання на потреби власного бізнесу.

Зокрема, сироварня “Гарбузовий Рай”, сироварня еко сирів “ЧароДійка”, СОК “Кам’янка лісова”, ФГ “Карпатагро”, екоранчо “Сабадаш”, “Смачний курчак”, Екологічна платформа.

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!