Скільки фермер може заробити на солодкій кукурудзі?

0 775

Вирощування солодкої кукурудзи вигідне навіть якщо йдеться про незначні площі. Тому культура виглядає привабливою для малих та середніх сільгоспвиробників, повідомляє SEEDS. Рентабельність вирощування солодкої кукурудзи цього року складала від 60% до 100%, говорить фермерка Любов Рискулова із Херсонщини.

Любов засіяла культурою ділянку площею 1,5 гектара. Собівартість вирощування одного качана склала близько 1,5 грн, а реалізувати кукурудзу можна було за 2,5 – 3 грн за качан.

Продає кукурудзу фермерка на найбільшому оптовому ринку Херсонщини “Нежданна”, пише AgroTimes. Качани збирають увечері в переддень продажу. Листяні обгортки на кукурудзі не чистять. Качани пакують в сітки по 25 – 30 штук, залежно від розміру кукурудзин.

З оптового ринку закупівельники розповсюджують продукт у різні регіони країни.

Найбільш вигідно вирощувати солодку кукурудзу досить ранніх або пізніх сортів, говорить менеджер з роботи із клієнтами компанії “Сингента” Олександр Ланда. Адже така продукція надходить на ринок не в пікові періоди сезону, тому вартує більше.

Читайте також: Коли вигідно продавати солодку кукурудзу?

“Досить багато фермерів уже зрозуміли, що існує два “грошових” сезони – ранній та пізній. Це дуже актуально, погодні умови дозволяють. Хоча ризиків більше. Починаючи з сівби, бо літня сівба – це мінімум вологи, високі температури серпня, коли відбувається цвітіння. У цьому випадку обов’язково потрібен полив. Як один із варіантів – вирощування сортів, які є дуже стійкими та пластичними, і дадуть не рекордний, але стабільний врожай”, – зазначає Олександр Ланда.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!