Скільки молока можуть виготовляти малі сімейні ферми?

0 82

Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко називає пріоритетним напрямком підтримку галузі тваринництва. За його словами, наразі триває розробка програми розвитку молочної галузі. Про подальші плани міністр повідомив цього тижня під час XIV Міжнародного молочного конгресу.

“Ми зараз напрацьовуємо відповідну програму і коли вийдемо на фінальний її варіант, то представимо наше бачення розвитку молочної галузі. Сьогодні у нас є чітке розуміння, що нам потрібно вийти на виробництво 6 млн тонн молока у промисловому секторі та 2 млн тонн – у секторі малих сімейних ферм. При системних інвестиціях в п’ятирічному циклі ми можемо розгорнути цю всю парадигму, відійти від імпорту і розвивати внутрішнього виробника”, – цитує Романа Лещенка Асоціація виробників молока.

Також міністр наголосив на практиці недобросовісної конкуренції з боку постачальників імпортованих молочних продуктів. Зокрема, гостро ця проблема постала для виробників сиру. Тому в міністерстві розглядається питання введення мит для захисту українського виробника.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!